• خانه
  • اخبار
  • حل مشکل زاینده رود نیاز به همکاری تمام استان‌ها دارد

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و محیط زیست اتاق بازرگانی:

حل مشکل زاینده رود نیاز به همکاری تمام استان‌ها دارد


اصفهان- نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، اتاق بازرگانی گفت: رفع مشکل زاینده رود مثل اقداماتی که برای دفاع از تمامیت ارضی در زمان جنگ، انجام گرفت، نیاز به همیاری تمامی استان‌ها دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، مسعود عبداللهی ظهر شنبه در نشست کمیسیون کشاورزی آب و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان پیرامون وضعیت کنونی حوضه آبریز زاینده رود اظهار داشت: همانگونه که در زمان جنگ تحمیلی تمام استان‌ها برای دفاع از تمامیت ارضی کشور همکاری داشتتند و کسی در استان اصفهان نمی‌گفت جنگ خوزستان کاری با استان ما ندارد، امروز هم برای حل مشکل زاینده رود همه ی استان ها باید باهم مشارکت داشته باشند.

وی بیان داشت: به دلیل وجود بحران آب و بر اساس مباحثی که در آغاز دوره هشتم اتاق بازرگانی داشتیم، تلاش کردیم تا برنامه ها و راهکار های خود را بر اساس کار کارشناسی و قوانین علمی به قوای سه گانه ارائه دهیم.

نائب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان با تقدیر از تعامل به وجود آمده در خصوص اجرای طرح ایجاد کارگروه ملی نجات زاینده رود از سرآب تا پایاب، گفت : طی جلسات متعدد با مسئولین مختلف قول های مساعدی در خصوص طرح های ارائه شده توسط کمیسیون دریافت کردیم و تا زمان تحقق آن ها مسائل را پیگیری خواهیم کرد.

خبرگزاری مهر


نوشته شده در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۵

دکتر حمیدرضا قلمکاری

عضو هیأت رئیسه، هیأت نمایندگان و رئیس شورای مطالعات استراتژیک اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان | دوره نهم


تمامی حقوق برای موسسه‌ی بین‌المللی و غیرانتفاعی ایندکس محفوظ می‌باشد. © ۱۴۰۱