جشنواره کارآفرین برتر ملی

کارآفرین برتر ملی از استان اصفهان


در دوازدهمین جشنواره ی ملی کارآفرینان برتر، دکتر حمیدرضا قلمکاری مدیرعامل شرکت سپاهان دانه پارسیان از استان اصفهان به عنوان کارآفرین برتر ملی انتخاب شد.

داوران این جشنواره شرکت سپاهان دانه پارسیان را یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده خوراک دام و طیور کشور معرفی کردند و سه عامل نوآوری ، بهینه سازی چرخه تولید و ارائه محصول سالم و مقرون به صرفه را از ویژگی های بارز آن دانستند.

این دواران همچنین نوآوری در تولید انواع کنسانتره ، مکمل و خوراک دام و طیور بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا را از خصوصیات این شرکت اعلام و اضافه کردند : انجام مطالعات و اقدامات تخصصی جهت ارائه غذای سالم دام و طیور به منظور ایجاد زنجیره غذایی سالم از دیگر نکات مهمی است که شرکت سپاهان دانه پارسیان آن را در دستور کار خود قرار داده است.

سرهنگی: سپاهان دانه پارسیان از تجربه های موفق کشور است

رحیم سرهنگی مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در این جشنواره شرکت سپاهان دانه پارسیان را از جمله شرکت های موفق و با تجربه دانست و اظهار داشت : هدف از برگزاری این جشنواره شناسایی کارآفرینان برتر و معرفی آنان به عنوان الگو به جامعه است تا از این طریق ضمن تزریق امید به جامعه سبب افرایش اشتیاق جوانان به کارآفرینی شویم.

سرهنگی تعداد کل ثبت نام شدگان جشنواره ملی کارآفرینان برتر در ۳۱ استان کشور را ۶۱۵۸ تَن اعلام کرد و گفت : در نهایت پس از طی شدن مراحل پنجگانه داوری شامل پاسخ به سوالات نوآوری و کارآفرینی ، بررسی گردش مالی و اشتغال (رشد ترکیبی) طرح‌ها ، تخصیص داور و بررسی های کارشناسی، بازدید میدانی و بررسی میانگین رشد چهار ساله طرح‌ها ، مدیرهای عامل ده شرکت از جمله شرکت سپاهان دانه پارسیان به عنوان کارآفرینان برتر ملی سال ۹۶ انتخاب شدند.

گفتنی است دوازدهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر با حضور سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون اشتغال وزارت کار، جمعی از مدیران و مسئولان این وزارتخانه در سالن ۱۷ شهریور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد و از ۱۰ شرکت کارآفرین برتر ملی با اهدای سردیس حاج خلیفه رهبر به عنوان نماد کارآفرینی تقدیر به عمل آمد.


نوشته شده در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

دکتر حمیدرضا قلمکاری

عضو هیأت رئیسه، هیأت نمایندگان و رئیس شورای مطالعات استراتژیک اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان | دوره نهم


تمامی حقوق برای موسسه‌ی بین‌المللی و غیرانتفاعی ایندکس محفوظ می‌باشد. © ۱۴۰۱