پیش مخلوط های کنسانتره دامی ابداعی شرکت سپاهان دانه پارسیان،منتخب بخش فن آفرینان رشد یافته جشنواره ی ملی فن آفرینی شیخ بهایی شد

 

 

Photo 2017 05 01 13 14 27

 

 سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی شامگاه جمعه 8 اردیبهشت با معرفی برگزیدگان در اصفهان به کار خود پایان داد.در این مراسم که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و در مجموعه سیتی سنتر اصفهان برگزار شد،شرکت سپاهان دانه پارسیان برای اختراع و تولید انواع "پیش مخلوط کنسانتره دامی" بعنوان برگزیده بخش فن آفرینان شرکت های رشد یافته انتخاب گردید.

شرکت سپاهان دانه ی پارسیان به مدیریت دکتر حمیدرضا قلمکاری با نوآوری در تولید انواع کنسانتره، مکمل و خوراک دام و طیور براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا جهت دستیابی به بالاترین راندمان‌های تولید در صنعت دامپروری کشور همواره پیشتاز بوده است.

51kr Photo 2017 04 29 15 39 21

پیش مخلوط های کنسانتره دامی با سنجه های مختلف (از 5/2 تا 60 درصد) و با قابلیت افزایش کیفی و کنترل خوراک کامل دام بعنوان یک دسته محصول جدید در صنعت تغذیه دام پایه گذار تحولی عظیم در واحدهای دامپروری می باشد که با افزایش کیفیت و میزان تولید شیر، بهبود متابولیسم انرژی و بهبود عملکرد تولید مثل نقش مهمی در افزایش بهره وری و اقتصادی شدن تولید در واحدهای دامپروری ایفا می نماید. پیش مخلوط های کنسانتره امکان حذف حداقل 10 ماده ی خوراکی را از جیره ی دام فراهم ساخته و علاوه بر این می توانند از بروز خطاهای انسانی در میکس جیره و اتلاف مواد اولیه در زمان انبار داری جلوگیری کنند وبا برطرف نمودن کلیه احتیاجات بدن دام، واحدهای تولید کننده محصولات دامی را هرچه بیشتر در مسیر بهره وری و سود آوری اقتصادی قرار دهند.

گروه تولیدی- بازرگانی سپاهان دانه پارسیان با بهره­ مندی از متخصصین مجرب در قالب قوی ترین تیم‌های علمی و D&R تخصصی دام و طیور کشور باارائه جیره های متوازن و اقتصادی، ارائه راهکارهای فنی و مدیریتی در پرورش و انجام خدمات آزمایشگاهی با شرایط ویژه همواره  نقش سازنده ای در اعتلای صنعت دامپروری کشور ایفا نموده است.

اختراع و تولید "پیش مخلوط کنسانتره دامی"  و کسب عنوان منتخب فن آفرینی در سیزدهمین جشنواره ی ملی شیخ بهایی توسط شرکت سپاهان دانه ی پارسیان بار دیگر ثابت نمودبا تکیه بر دانش و فن آوری های نوین، دستیابی به تحول اقتصادی و توسعه علمی کشور چندان هم دور از انتظار نیست.

Qqov Photo 2017 04 29 14 08 21

البته نباید فراموش کرد که این شرکت در گذشته نیز با کسب عناوینی همچون : واحد نمونه ی تولید ، واحد نمونه ی استاندارد ، واحد سرآمد صنایع مکمل و خوراک دام و طیور، واحد منتخب صنعت و قرار گرفتن در بین یک صد برند  برتر ملی و کارآفرین توانایی ها و پتانسیل های خود در صنعت کشاورزی را در معرض نمایش قرار داده است .

گذشته از این دکتر حمیدرضا قلمکاری مخترع و مدیرعامل شرکت سپاهان دانه ی پارسیان نیز بارها به عنوان چهره ی منتخب کار آفرینی و چهره ی منتخب صنعت در جشنواره های مختلف معرفی شده است که همین موضوع نشان می دهد چگونه تلفیق صنعت و دانش می تواند مسیر کسب موفقیت را هموار کند .

 

اصفهان فردا

پیش مخلوط های کنسانتره دامی ابداعی شرکت سپاهان دانه پارسیان،منتخب بخش فن آفرینان رشد یافته جشنواره ی ملی فن آفرینی شیخ بهایی شد.

لینک منبع

اتاق بازرگانی صنایع معادن کشاورزی اصفهان

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان منتخب جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

لینک منبع

با خبر باش

پیش مخلوط های کنسانتره دامی ابداعی شرکت سپاهان دانه پارسیان،منتخب بخش فن آفرینان رشد یافته جشنواره ی ملی فن آفرینی شیخ بهایی شد

لینک منبع